این مواد غذایی ذیل تنه تان را حجیم می نمایند

این مواد غذایی پایین تنه تان را حجیم می نمایند
خوشبختانه کم وجود ندارد تعداد مواد غذایی که به عضله سازی و حجیم شدن زیر تنه امداد زیادی مینماید . کافیست یه خرده ورزش کنید و این مواد غذایی را به برنامه‌ی غذایی تان بیفزایید . لطفا با ما باشید .

زمانی که تن علی الخصوص بدن خانم‌ها چاق می گردد واحد سنجش چربی‌های آن نیز ارتقاء یافته و بیشتر در نواحی شکم و پایین تنه تجمع می‌کند . خیلی از خانم‌ها از این مسئله ناراضی میباشند و تمام تلاش خود را می نمایند تا ران‌هایشان را کوچکتر نمایند . در عوض برای بعضا از خانم‌ها داشتن زیر تنه ای پاره ای بزرگتر و عضلانی خیس مانند یک آرزوی دست نیافتنی است . البته ما هم با شما موافقیم که تجمع چربی در‌این نواحی ابدا جلوه زیبایی ندارد . ما در پی حجیم کردن این نواحی با عضله هستیم خیر افزایش چربی .

حقیقت این است که چهت نیل به‌این آرزو حتمی است مقداری تکانی به خودتان بدهید و ورزش کنید . در کنار آن به برنامه غذایی تان اهمیت ویژه ای بدهید . خوشبختانه کم نمی باشد تعداد مواد غذایی که به عضله سازی و حجیم شدن ذیل تنه یاری زیادی می‌کند . کافیست کمی ورزش فرمایید و این مواد غذایی را به برنامه‌ی غذایی تان بیفزایید . لطفا با ما باشید .

- ماهی , به خصوص ماهی خال مخالی
ماهیچه ها ما برای حجیم و قادر شدن نیاز به پروتئین دارا‌هستند . ماهی‌ها بخشی از مواد غذایی موثر و سرشار از این ماده‌ی مغذی هستند که شمارا آپ تو دیت به روز به هدفتان نزدیکتر میکنند .
میان این ماهی‌ها , ماهی خال مخالی سرشار از اسیدهای چرب امگا3 و در عین حالا دربردارنده مقدار قابل توجهی پروتئین است . این ترکیبات موءثر مو جود در ماهی سبب میگردد پروتئین بدن را در سطح بالایی نگه دارااست و بنابراین منجر حجیم تر شدن عضله‌ها شود . دقت داشته باشید که ماهی های دیگر نظیر ساردین و قزل آلا هم سرشار از امگا3 ها است .

- بفرمایید فلفل دلمه‌ای قرمز رنگ
فلفل دلمه‌ای قرمز سرشار از ویتامین C می‌باشد که سرعت کلاژن‌سازی را بالا می برد و منجر تقویت عمقی بافت‌های عضلانی میشود . به طبع این سبزی پرخاصیت را به سالادهایتان طولانی تر کرده و با یه خرده روغن زیتون میل نمائید . دقت داشته باشید که می‌توانید فلفل دلمه‌ای را پوست کنده و آنگاه میل فرمایید زیرا پوست آن خوش هضم وجود ندارد .

- بفرمایید سویا
سویا یک ماده‌ی غذایی معدود چرب است که در عین درحال حاضر منبع فوق العاده ی پروتئین های گیاهی محسوب میشود . این ماده‌ی غذایی پرخاصیت دربردارنده اسید آمینه های لازم برای عضله سازی است . زمانیکه عضله هایتان بخش اعظم و تقویت شود ماهیچه ها ران‌هایتان هم پررنگ شده و شمارا به هدفتان نزدیک تر ایجاد میکند .


- زردچوبه همیشه و همه جا
زردچوبه چاشنی ای نسبتا ارزان قیمت است که به وفور همه جا یافت می شود . ولی همین ادویه ی ارزان بها مکمل بدنسازی چربی سوزی است که اشکال بیماری ها را از شما بدور می‌کند . علاوه بر این زردچوبه میتواند رویش سلول‌ها را بالا برده و بدین ترتیب منجر ایجاد بافت‌های عضلانی می گردد . سفارش میکنیم به تمام غذاهایتان زردچوبه بزنید و از خاصیت اثرگذار آن چهت نیل به هدف تان بهره فرمائید . گفتنی است که زردچوبه با بعضی از سرطان ها مقابله می‌نماید .

- تخم مرغ : سرشار از مواد مغذی
تخم مرغ منبع اسیدهای آمینه و ویتامین D است که سبب ساز افزایش و ترمیم عضلات می شود . در واقع ترکیبات موءثر تخم مرغ سبب ارتقاء تندرست بافت‌های عضلانی میشود .
در‌صورتی‌که ایراد چربی خون ندارید مسلما روزمره یک عدد تخم مرع برای ناشتایی میل نمائید و ورزش را فراموش نکنید .

- دانه کینوا
در حالتی که توانستید این دانه ها را تهیه و تنظیم فرمائید به طبع از خاصیت آن برخوردار گردید . سفارش می کنیم هرازگاهی به جای مواد نشاسته ای طلایی رنگ مثل سیب زمینی یا این که پاستاها و غیره از دانه ی کینوا استعمال کنید . این دانه های پرخاصیت سرشار از پروتئین های گیاهی و اسیدآمینه های ضروری برای حجیم و بزرگ شدن ماهیچه ها پایین تنه هستند .

- کیوی : غافل نشوید
اندازه بالای ویتامین C موجود در کیوی امداد می نماید که ماهیچه‌ها حجیم شده و تندرست بمانند . این آنتی اکسیدان حاذق سبب ساز افزایش توده ی عضلانی شده و از سلول ها حفظ می‌کند .

- پنیر ریکوتا
خصوصی به فروشگاه ها یا کافه پنیرهایی بزنید که گونه های پنیرها را میفروشند . ریکوتا اسم یک پنیر اصیل ایتالیایی است که از شیر گوسفند تهیه و تنظیم می‌شود . این پنیر به ارتقا حجم عضلانی امداد زیادی می نماید به حافظه اینکه سرشار از پروتئین و اسیدهای آمینه ی واجب است . توصیه میکنیم در تنظیم ی غذاهایتان مانند املت , طعام بادمجان و یا

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *