روشهای تعالی کردن سایز و بهبود ظواهر سینه ها

هرچند که اکثری از خانمها به عمل جراحی ارزشمند و ریسک پذیر برای تعالی شدن سایزسینه متوسل میگردند ولی این ایام خیلی از خانمها با اقسام شیوه های آسانتر و طبیعی قادرند فارغ از جراحی , سینه های بزرگتری داشته باشند . بهر هم اکنون , این کلیدی است که اعتنا داشته باشید که خیلی از نحوه ها ی بزرگ کردن پستان یک فریب است و بر پایه ی شواهد علمی درست نیستند .

بخش اعظمی از روش های طبیعی برای افزایش مقدار سینه وجود دارد ترکیبی از درمان های گیاهی , ورزش و رژیم غذایی مطلوب , می تواند به طور ارگانیک به افزایش اندازه و بهبود ظاهر سینه ها یاری دهد .


رژیم غذایی برای افزایش حجم سینه ها
راه و روش ارگانیک بوسیله بسیاری از زنان برای ارتقاء اندازه سینه خود و اجتناب از مخاطرات بالقوه و عارضه ها ناشی از اعمال جراحی ترجیح داده میگردد . تعدادی غذای طبیعی و سالم و بی خطر میتواند به زنان یاری دهد تا سایز پستان خویش را ارتقا دهد .

به مقدار کافی مواد غذایی استروژنی بخورید – استروژن یک هورمون کارکشته جنسی زن است و مرحله دلخواه آن می‌تواند به وسیع شدن بافت پستان سبب شود . تستوسترون همتای هورمون مردانه است و رشد پستان را کاهش می یابد . از کربوهیدرات غنی از مواد غذایی مثل ( چیپس , کراکر و برنج سفید ) برای دست‌کم رساندن ساخت تستوسترون اجتناب فرمائید . منابع خوب از استروژن ارگانیک عبارتند از ( کدو , سیر , لوبیا قرمز‌رنگ و نخود خرد شده , فراورده های سویا , بادمجان , بذر کتان , کدو تنبل و کدو ) می‌باشد .

میوه ها و سبزیجات نو اکثر مصرف فرمایید – میوه ها و صیفیجات نه فقط دارنده آنتی اکسیدان قدرتمند می باشند همچنین به تهیه و تنظیم مرحله هورمون تستوسترون در بدن امداد می کند آنتوسیانین و آنتی اکسیدان ها به ایجاد بافت سلامت و نگهداری در برابر صدمات ناشی از رادیکال های آزاد کمک می نماید . دست کم چهار وعده درطول روز مصرف نمائید و مشتمل بر زغال اخته و توت خارجی باشد .

بزرگ کردن سینه , روش های پهناور کردن سینه ها , شیوه های بزرگ کردن سینه


سویا بخورید – تولید ها سویا دارای ایزوفلاون است که می تواند باعث ارتقا مرحله استروژن بدن و رویش بالای سینه شود . محصولات سویا نیز سرشار از پروتئین میباشند و می تواند به ساخت و تعمیر بافت های مصدوم در بدن یاری دهد . شیر سویا با انواع طعم دراختیار است .

چربی های سلامت در رژیم غذایی داشته باشید – چربی های اشباع نشده ( تک اشباع ) بهترین گزینش برای ارتقا میزان سینه می باشند . چربی های ناسالم سبب بزرگ شدن همگی بخش ها مخصوصاً در نواحی ( باسن , ران ها و شکم ) می شود که بخش اعظمی از زنان دوست ندارند . چربی های تندرست دارنده اسیدهای چرب امگا 3 می‌باشد و برای قلب و تندرست مغز اثر گذار می‌باشند . کارایی نمائید ( روغن زیتون , آوکادو , آجیل خام و ماهی آب سرد ) را به رژیم غذایی خویش اضافه کنید &# مکمل های بدنسازی ;


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *